Nyák lemez tartozékok, eszközök
Üvegszálas pótecset 530166-hoz
Gyártó: PB Fastener
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Üvegszálas pótecset 530166-hoz
Termékazonosító: 29022
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 255 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
255 Ft
Tartalék ecset
Tartalék ecset érintkező tisztító stifthez, rend. sz.: 53 01 66.
Műszaki adatok:
Gyártói szám: 1152 008 · Méret, hossz: 40 mm · Tartalom: 1 db · Típus: Tartalék ecset · Átmérő: 4 mm
Tartalék ecset érintkező tisztító stifthez, rend. sz.: 53 01 66.
Műszaki adatok:
Gyártói szám: 1152 008 · Méret, hossz: 40 mm · Tartalom: 1 db · Típus: Tartalék ecset · Átmérő: 4 mm
| Hossz | 40 mm |
|---|---|
| Átmérő | 4 mm |
| Méret | (Ø x H) 4 mm x 40 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 1152 008 |
| Termék típus | Tartalék ecset |
| Termékazonosító | 29022 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PB Fastener |
| Cikkszám | 530174 |
| Súly | 1 g |
| Vonalkód | 2050000170997 |
Nyák lemez tartozékok és eszközök széles választékával segítünk a professzionális és hobbi elektronikai projektek gördülékeny véghezvitelében. Bungard, Proma, TRU COMPONENTS, PB Fastener és WR Rademacher márkák termékeivel biztosíthatjuk az összes szükséges alkatrészt, legyen szó paneltartó állványokról, Weller Professional Euro Solder Fix 120-ról vagy nyáklemez fúrógépekhez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.