Szegecsek | Sasszegek | Popszegecsek
PB Fastener 331-7005-001 Szegecs Lyuk Ø 4.2 mm Műanyag Fekete 1 db
Gyártó: PB Fastener
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PB Fastener 331-7005-001 Szegecs Lyuk Ø 4.2 mm Műanyag Fekete 1 db
Termékazonosító: 869050
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 80 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 20
80 Ft
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Lyuk átmérő | 4.2 mm |
| Lemezvastagság (max.) | 6.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 331-7005-001 |
| Anyag | Műanyag |
| Termék típus | Szegecs |
| Termékazonosító | 869050 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PB Fastener |
| Cikkszám | 523935 |
| Súly | 0.16 g |
| Vonalkód | 2050000162817 |
Ezen az oldalon megtalálja a különböző típusú szegecsek széles választékát: sasszegecsek, popszegecsek és egyéb rögzítő elemek. Rendelkezésre állnak a legelterjedtebb márkák termékei, mint például a Gesipa, Pressol, PB Fastener, TOOLCRAFT és kwb. Választékában megtalálhatja a megfelelő szegeceket lemezvastagságához, méretéhez és céljához, legyen szó akár egy egyszerű DIY projekt, akár professzionális feladatról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.