Szegecsek | Sasszegek | Popszegecsek
PB Fastener 301-9117-1010 Szegecs Lyuk Ø 4 mm PA 6.6/POM Fekete 1 db
Gyártó: PB Fastener
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PB Fastener 301-9117-1010 Szegecs Lyuk Ø 4 mm PA 6.6/POM Fekete 1 db
Termékazonosító: 869039
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 465 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
465 Ft
| Anyag | Poliamid |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Lyuk átmérő | 4 mm |
| Lemezvastagság (max.) | 4.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 301-9117-1010 |
| Anyag | PA 6.6/POM |
| Termék típus | Szegecs |
| Termékazonosító | 869039 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PB Fastener |
| Cikkszám | 523661 |
| Súly | 0.46 g |
| Vonalkód | 2050000162466 |
Ezen az oldalon megtalálja a különböző típusú szegecsek széles választékát: sasszegecsek, popszegecsek és egyéb rögzítő elemek. Rendelkezésre állnak a legelterjedtebb márkák termékei, mint például a Gesipa, Pressol, PB Fastener, TOOLCRAFT és kwb. Választékában megtalálhatja a megfelelő szegeceket lemezvastagságához, méretéhez és céljához, legyen szó akár egy egyszerű DIY projekt, akár professzionális feladatról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.