Éjszakai lámpák, jelzőfények
Paulmann Lenia 70350 Fürdőszobai fali lámpa 40 W Króm
Gyártó: Paulmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Paulmann Lenia 70350 Fürdőszobai fali lámpa 40 W Króm
Termékazonosító: 790985
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Fényforrások száma | 2 |
| Fényforrás típus | LED |
| Fényforrás típus | Halogén |
| Foglalat | E14 |
| Teljesítmény fényforrásonként | 20 W |
| Teljesítmény | 40 W |
| Jellemzők | 2 részes fényforrás |
| Védelmi osztály | II |
| Védelmi típus | IP44 |
| Szín | Króm |
| Anyag | Fém |
| Méret | (H x Sz x Ma) 10.5 x 33 x 8 cm |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Magasság | 8 cm |
| Hossz | 10.5 cm |
| Szélesség | 33 cm |
| Termék típus | Fürdőszobai fali lámpa |
| Termékazonosító | 790985 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Paulmann |
| Cikkszám | 629811 |
| Súly | 905 g |
| Vonalkód | 4000870703502 |
Éjszakai lámpák és jelzőfények segítségével biztosíthatja otthonában a biztonságot és kényelmet. A mozgásérzékelős fali lámpák például éjjel-nappal megvilágítják az átjárókat, míg az olvasólámpák segítenek a könyvekben való böngészésben.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.