Asztali lámpák
Paulmann Zed 70245 LED-es íróasztali lámpa LED Fixen beépített LED-es 6.7 W Vas
Gyártó: Paulmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Paulmann Zed 70245 LED-es íróasztali lámpa LED Fixen beépített LED-es 6.7 W Vas
Termékazonosító: 915990
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 34 990 Ft/db)
34 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Fényforrások száma | 1 |
| Fényforrás típus | LED |
| Foglalat | Fixen beépített LED-es |
| Teljesítmény fényforrásonként | 6.7 W |
| Teljesítmény | 6.7 W |
| Fényszín | 3000 K |
| Fényszín | Melegfehér |
| Fényáram/fényforrás | 359 lm |
| Fényáram összesen | 359 lm |
| Védelmi osztály | II |
| Szín | Vas |
| Anyag | Fém |
| Méret | (Ø x Ma) 16 cm x 47.5 cm |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Átmérő | 16 cm |
| Magasság | 47.5 cm |
| Dimmelhető | Nem |
| Termék típus | LED-es íróasztali lámpa |
| Termékazonosító | 915990 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Paulmann |
| Cikkszám | 576842 |
| Súly | 2.168 kg |
Találja meg álmai asztali lámpáját nálunk! A Paulmann, Maul, Deko Light, Brilliant és Sygonix márkák széles választékából biztosan megtalálja a tökéletes modellt az ízlésének és igényeinek megfelelően. Éjjeliszekrény lámpát keres? Vagy egy stílusos asztali lámpa illeszkedne jobban a munkaterébe? Fedezze fel kínálatunkat és hozzon otthon meleg hangulatot!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.