Paulmann 92543 Whirl LED-es beépíthető lámpa 3 részes készlet LED Fixen beépített LED-es 18 W Alumínium
Gyártó: Paulmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Paulmann 92543 Whirl LED-es beépíthető lámpa 3 részes készlet LED Fixen beépített LED-es 18 W Alumínium
Termékazonosító: 915992
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 55 990 Ft/db)
55 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Fényforrások száma | 3 |
| Foglalat | Fixen beépített LED-es |
| Fényforrás típus | LED |
| Teljesítmény fényforrásonként | 6 W |
| Teljesítmény | 18 W |
| Fényáram/fényforrás | 450 lm |
| Fényáram összesen | 1350 lm |
| Fényszín | 3000 K |
| Fényszín | Melegfehér |
| Kivitel | Kerek |
| Védőüveg | Szatinált |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Beépítési átmérő | 10 cm |
| Beépítési mélység | 4 cm |
| Külső Ø | 15 cm |
| Védelmi típus | IP23 |
| Védelmi osztály | II |
| Szín | Alumínium |
| Anyag | Alumínium |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Termék típus | LED-es beépíthető lámpa |
| Termékazonosító | 915992 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Paulmann |
| Cikkszám | 576829 |
| Súly | 1.193 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.