Gyertyaláng izzólámpa 130 mm 230 V E14 3 W átlátszó, Paulmann Cosylight 53003
Gyártó: Paulmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Gyertyaláng izzólámpa 130 mm 230 V E14 3 W átlátszó, Paulmann Cosylight 53003Gyertyaláng izzólámpa 130 mm 230 V E14 3 W átlátszó, Paulmann Cosylight 53003GyertyalobogásDimmelhetőMűszaki adatok: 2021-es energiaha...
Termékazonosító: 916002
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 790 Ft/db)
2 790 Ft
Gyertyaláng izzólámpa 130 mm 230 V E14 3 W átlátszó, Paulmann Cosylight 53003
GyertyalobogásDimmelhető
Műszaki adatok:
2021-es energiahatékonysági osztályok: n.rel. · Dimmelhető: Igen · Energiafogyasztás: 3 kW/1000 óra · Foglalat: E14 · Fényforrás jellemzők: Dimmelhető · Fényforrás kivitel: Gyertya forma · Fényszín (fényforrás): Átlátszó · Hagyományos izzó: 3 W · Méret, hossz: 130 mm · Névleges teljesítmény: 3 W · Teljesítmény: 3 W · Várható élettartam: 1000 óra · Átmérő: 35 mm · Élettartam (kb.): 1000 óra · Üzemi feszültség: 230 V
| Foglalat | E14 |
|---|---|
| Teljesítmény | 3 W |
| Hagyományos izzó | 3 W |
| Típus | Gyertya forma |
| Élettartam (kb.) | 1000 óra |
| Dimmelhető | Igen |
| Méret | (Ø x H) 35 mm x 130 mm |
| Energiahatékonysági osztály | E (A++ - E) |
| Tartalom | 1 db |
| Várható élettartam | 1000 óra |
| Névleges teljesítmény | 3 W |
| Átmérő | 35 mm |
| Hossz | 130 mm |
| Energiafogyasztás | 3 kW/1000 óra |
| Energiatakarékossági potenciál | Alacsony |
| Fényszín | Átlátszó |
| Jellemzők | Dimmelhető |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Kivitel | Gyertya formájú |
| Termék típus | Izzólámpa |
| Termékazonosító | 916002 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Paulmann |
| Cikkszám | 576639 |
| Súly | 23 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.