Napelemes kerti lámpa 0,2 W melegfehér, nemesacél/átlátszó, Paulmann 93764 Ufo
Gyártó: Paulmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Napelemes kerti lámpa 0,2 W melegfehér, nemesacél/átlátszó, Paulmann 93764 UfoNapelemes kerti lámpa 0,2 W melegfehér, nemesacél/átlátszó, Paulmann 93764 UfoMelegfehér LEDFöldbe szúrható cövekkelAz UFO napelemes kerti lámpa...
Termékazonosító: 934726
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
Napelemes kerti lámpa 0,2 W melegfehér, nemesacél/átlátszó, Paulmann 93764 Ufo
Melegfehér LEDFöldbe szúrható cövekkel
Az UFO napelemes kerti lámpa ideális a kert díszítéséhez, vagy az utak megvilágításához. És nincs áramfogyasztás.
Műszaki adatok:
Anyag: Nemesacél · Foglalat: Fixen beépített LED-es · Fényforrás típus: LED · Fényforrások száma: 1 · Fényforrással: Igen · Fényszín: 3000 K · Fényszín (fényforrás): Melegfehér · Gyártói szín: Nemesacél,Átlátszó · Helyiség: Terasz/ülősarok,Ház/garázs,Járda megvilágítás,Hangulatos kertvilágítás · Lámpa jellemzők: Leszúró cövekkel · Méret, magasság: 55 cm · Súly: 1.16 kg · Teljesítmény: 0.2 W · Teljesítmény fényforrásonként: 0.2 W · Védelmi osztály: III · Védelmi típus: IP44 · Átmérő: 15 cm
Szállítás tartalma:
Napelemes lámpa · akkumulátor · Földbe szúrható cövek · Használati útmutató.
| Fényforrások száma | 1 |
|---|---|
| Fényforrás típus | LED |
| Foglalat | Fixen beépített LED-es |
| Teljesítmény fényforrásonként | 0.2 W |
| Teljesítmény | 0.2 W |
| Fényszín | 3000 K |
| Fényszín | Melegfehér |
| Jellemzők | Leszúró cövekkel |
| Védelmi osztály | III |
| Védelmi típus | IP44 |
| Szín | Nemesacél |
| Szín | Átlátszó |
| Anyag | Nemesacél |
| Súly | 1.16 kg |
| Méret | (Ø x Ma) 15 cm x 55 cm |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Átmérő | 15 cm |
| Magasság | 55 cm |
| Mozgásjelző | Nem |
| Termék típus | Napelemes kerti lámpa |
| Termékazonosító | 934726 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Paulmann |
| Cikkszám | 425460 |
| Súly | 824 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.