LED fénycsík, fényszalag tartozékok
Paulmann 70574 Összekötő kábel 1 db
Gyártó: Paulmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Paulmann 70574 Összekötő kábel 1 db
Termékazonosító: 954112
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 390 Ft/db)
8 390 Ft
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Hossz | 500 cm |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Védelmi osztály | III |
| Súly | 183 g |
| Termék típus | Összekötő kábel |
| Termékazonosító | 954112 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Paulmann |
| Cikkszám | 1406654 |
| Súly | 186 g |
A LED fénycsíkok és fényszalagok fantasztikus lehetőségeket kínálnak dekorációra és megvilágításra. Ha szeretnéd kiegészíteni a már meglévő rendszered vagy új projektet kezdenél, ebben a kategóriában megtalálod a szükséges tartozékokat. Paulmann YourLED Junctionboxokkal és Elosztókkal könnyen bővítheted a fénycsíkszeleteket, míg az Összekötő kábelek és Delta profil belső sarkok segítenek a professzionális kivitelezésben.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.