LED fénycsíkok, fényszalagok
Paulmann MaxLED 1000 70569 LED csík bővítés Dugóval 24 V 1 m Nappalifény fehér 1 db
Gyártó: Paulmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Paulmann MaxLED 1000 70569 LED csík bővítés Dugóval 24 V 1 m Nappalifény fehér 1 db
Termékazonosító: 944963
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 590 Ft/db)
7 590 Ft
| Jellemzők | Hajlékony |
|---|---|
| Jellemzők | Öntapadó |
| Jellemzők | Rövidíthető |
| Szín | Ezüst |
| Színhőmérséklet, max. | 6500 K |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Hossz | 1 m |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Fényszín | Nappalifény fehér |
| Csatlakozó | Dugóval |
| Anyag | Műanyag |
| Fényáram összesen | 1100 lm |
| Felhasználási terület | Beltérre |
| Teljesítmény | 11.5 W |
| Védelmi osztály | III |
| Súly | 94 g |
| Termék típus | LED csík bővítés |
| Termékazonosító | 944963 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Paulmann |
| Cikkszám | 1374337 |
| Súly | 58 g |
LED fénycsíkokkal és fényszalagokkal varázsolja meg otthonát! A Paulmann, Müller-Licht, Barthelme Basic és LEDVANCE márkák széles választékából válogathat a dekorációs célú LED fénycsíkok között. Válasszon RGB vagy semleges fehér színű fényszalagot, 3 méteres vagy 97,5 centiméteres hosszúságban, csatlakozóval vagy anélkül, és illeszkedjen az otthoni stílusához.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.