Paulmann PAULMANN 233 Hosszabbító kábel
Gyártó: Paulmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Paulmann 233 Hosszabbító kábel Süllyesztett világítási kiegészítők kábelhosszabbítója állandó áramhoz 1mA LED-es világítási rendszerek kábelhosszabbításával a rendszert külön-külö...
Termékazonosító: 945813
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 490 Ft/db)
3 490 Ft
Paulmann
233
Hosszabbító kábel
Süllyesztett világítási kiegészítők kábelhosszabbítója állandó áramhoz 1m
A LED-es világítási rendszerek kábelhosszabbításával a rendszert külön-külön bővítheti. Alkalmas például B. 350 mA, 700 mA, 1000 mA állandó áram esetén.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
2021-es energiahatékonysági osztályok: n.rel. · Méret, hossz: 100 cm · Súly: 29 g · Védelmi osztály: III · Üzemi áram: 1000 mA
Package contents:
Kábelhosszabbító · Használati útmutató.
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
|---|---|
| Hossz | 100 cm |
| Üzemi áram | 1000 mA |
| Súly | 29 g |
| Termék típus | Hosszabbító kábel |
| Termékazonosító | 945813 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Paulmann |
| Cikkszám | 1070667 |
| Súly | 41 g |
| Kategória | Ház és otthon, épületautomatizálás>Világítástechnika>Beltéri világítás, lámpa>Beépíthető lámpák>Tartozékok beépíthető fényszórókhoz |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.