Pattex PTK6 átlátszó ragasztórúd 11 mm átmérő, 20 cm hossz
Gyártó: Pattex
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Ragasztó rúd, átlátszó, erős, PattexØ 11 x 200 mmTartalom 200 gAz összes STEINEL és PATTEX melegragasztó pisztolyhoz, valamint az Ø 11 mm-es ragasztó rudat használó készülékekhez alkalmas.Műszaki adatok: Méret,...
Termékazonosító: 52802
Mennyiségi egység: 0,2 kg / készlet (Egységár: 20 950 Ft/kg)
4 190 Ft
Ø 11 x 200 mm
Tartalom 200 g
Az összes STEINEL és PATTEX melegragasztó pisztolyhoz, valamint az Ø 11 mm-es ragasztó rudat használó készülékekhez alkalmas.
Műszaki adatok:
Méret, hossz: 200 mm · Szín: Átlátszó · Súly: 200 g · Tartalom: 200 g · Átmérő: 11 mm
| Átmérő | 11 mm |
|---|---|
| Hossz | 200 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Tartalom | 10 db |
| Súly | 200 g |
| Termék típus | Ragasztópisztoly rúd |
| Termékazonosító | 52802 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Pattex |
| Cikkszám | 827673 |
| Súly | 229 g |
| Vonalkód | 4015000077040 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.