Pattex melegragsztó pisztoly 7 részes készlet PXP12 24/70 W 11 mm
Gyártó: Pattex
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Melegragasztó pisztoly kezdő készlet, PattexHőszigetelt fúvókaÜtésálló műanyag ház6 db ragasztórúddal, Ø 11 mmFelolvadási hőmérséklet: 170 °C1000-szer bizonyított: Kezdő készlet a Pattextől.Jellemzők: Me...
Termékazonosító: 52800
Mennyiségi egység: 1 készlet (Egységár: 7 290 Ft/készlet)
7 290 Ft
Hőszigetelt fúvóka
Ütésálló műanyag ház
6 db ragasztórúddal, Ø 11 mm
Felolvadási hőmérséklet: 170 °C
1000-szer bizonyított: Kezdő készlet a Pattextől.
Jellemzők:
Melegragasztó mechanikus előretolással · Hőszigetelt fúvóka · Ütésálló műanyag ház.
Műszaki adatok:
ATT.NUM.MELTING_TEMPERATURE: 170 °C · Felfűtési idő (max.): 600 mp · Méret, hossz: 170 mm · Méret, szélesség: 30 mm · Súly: 212 g · Teljesítmény: 70 W · Típus (kategória): Ragasztópisztoly · Üzemi feszültség: 220 - 240 V
Szállítás tartalma:
Ragasztópisztoly · 6 db melgragasztó rúd, Ø 11 x 200 mm (120 g) · Használati útmutató.
| Teljesítmény | 70 W |
|---|---|
| Ragasztórúd Ø | 11 mm |
| Felolvasztási hőmérséklet | 170 °C |
| Felfűtési idő (max.) | 600 mp |
| Szállítási teljesítmény (max.) | 3.7 g/perc |
| Üzemi feszültség | 220 - 240 V |
| Méret | (H x Sz x Ma) 170 x 30 x 145 mm |
| Hossz | 170 mm |
| Szélesség | 30 mm |
| Súly | 212 g |
| Magasság | 145 mm |
| Teljesítmény | 24/70 W |
| Felfűtési idő | 8 - 10 perc |
| Felolvadási hőmérséklet | 170 °C |
| Ragasztó rúd Ø | 11 mm |
| Szállítási telj. (max.) | 35 - 37 g/10 perc |
| Üzemi feszültség | 110 - 240 V |
| Termék típus | Ragasztópisztoly |
| Termékazonosító | 52800 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Pattex |
| Cikkszám | 827630 |
| Súly | 377 g |
| Vonalkód | 4015000435673 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.