Pattex PTK1 ragasztórudak 11 mm 1000g
Gyártó: Pattex
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Ragasztó rudakÁtlátszóØ 11 mmAz összes STEINEL és PATTEX melegragasztó pisztolyhoz, valamint az Ø 11 mm-es ragasztó rudat használó készülékekhez alkalmas.Jellemzők: Szilikonmentes.Műszaki adatok:...
Termékazonosító: 15244
Mennyiségi egység: 1 kg / db (Egységár: 10 990 Ft/kg)
10 990 Ft
Átlátszó
Ø 11 mm
Az összes STEINEL és PATTEX melegragasztó pisztolyhoz, valamint az Ø 11 mm-es ragasztó rudat használó készülékekhez alkalmas.
Jellemzők:
Szilikonmentes.
Műszaki adatok:
Méret, hossz: 200 mm · Szín: Átlátszó · Súly: 1000 g · Tartalom: 50 db · Termék típus: Ragasztópisztoly rúd · Átmérő: 11 mm
| Átmérő | 11 mm |
|---|---|
| Hossz | 200 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Tartalom | 50 db |
| Súly | 1000 g |
| Termék típus | Ragasztópisztoly rúd |
| Termékazonosító | 15244 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Pattex |
| Cikkszám | 245283 |
| Súly | 1.078 kg |
| Vonalkód | 4015000075992 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.