Univerzális szerszámos táska 430 x 330 x 175 mm, üres, Parat NEW CLASSIC Plus 5380000031
Gyártó: Parat
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Univerzális szerszámos táska 430 x 330 x 175 mm, üres, Parat NEW CLASSIC Plus 5380000031Univerzális szerszámos táska 430 x 330 x 175 mm, üres, Parat NEW CLASSIC PlusPraktikus elrendezéssel rendelkezikMasszív marhabőrből állAz...
Termékazonosító: 786636
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 55 990 Ft/db)
55 990 Ft
Univerzális szerszámos táska 430 x 330 x 175 mm, üres, Parat NEW CLASSIC Plus
Praktikus elrendezéssel rendelkezik
Masszív marhabőrből áll
Az elülső fal kinyitható
A NEW CLASSIC sorozat szerszámtáskáját a PARAT prémium gyártó fejlesztette ki. Külső anyagként valódi dombornyomott marhabőrbőrt használnak. A szerszámtáska ellenáll a nedvességnek, és magas a stabilitása. A fogantyú stabil és biztosítja a szerszámtáska kényelmes hordozhatóságát. A csúszkák az aljára vannak beágyazva, és jó védelmet nyújtanak a szerszámtáska számára.
A szerszámtáska elülső fala kinyitható. Nyolc állítható hurokkal van felszerelve. A nyitott zsebben olyan eszközök találhatók, amelyeket gyorsan kéznél kell tartani. Ezenkívül egy praktikus, zárható kis alkatrészes táska van beágyazva az elülső falba.
A táska középső fala eltávolítható. Ez tizenegy hurkával és egy kapcsos rekesszel van ellátva. A szerszámtáska hátsó falán kilenc rögzített hurok található.
A táska acéllemezből készült szilárd fenékhéjjal van ellátva. Az acéllemez horganyzott. A tartalmat dugós zárak rögzítik. A szerszámtáska felhasználható tartalma 16 liter.
Jellemzők:
Az elülső falban állítható hurkok, egy kis alkatrészzseb és egy zseb található
További hurkok vannak beépítve a középső falba és a hátsó falba
A középső fal lehetővé teszi az eszközök és kiegészítők ésszerű elrendezését
1 kis alkatrész táska
Hátsó fal 9 fix hurokkal
1 zseb alsó tálca acéllemezből, horganyzott
Kivehető középső fal 11 hurokkal és 1 kapcsos rekesszel
Az elülső fal 8 állítható hurokkal nyitható
Mortise zárak
1 kapcsos rekesz
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület (szerszám): Univerzális · Anyag: Marhabőr,Műanyag · Belső méret magasság: 280 mm · Belső méret mélység: 140 mm · Belső méret szélesség: 400 mm · Gyártói szín: Fekete · Méret, magasság: 330 mm · Méret, mélység: 175 mm · Méret, szélesség: 430 mm · Súly: 2900 g
Szállítás tartalma:
1 kis alkatrész táska,Hátsó fal 9 fix hurokkal,1 nyitott zseb,Alsó tálca acéllemezből, horganyzott,Kivehető középső fal 11 hurokkal és 1 kapcsos rekesszel,Az elülső fal 8 állítható hurokkal nyitható,Mortise zárak,1 kapcsos rekesz
Figyelem:
Szállítás a képen látható eszköz nélkül
| Alkalmazási terület | Univerzális |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Anyag | Marhabőr |
| Anyag | Műanyag |
| Szélesség | 430 mm |
| Magasság | 330 mm |
| Mélység | 175 mm |
| Belső méret szélesség | 400 mm |
| Belső méret magasság | 280 mm |
| Belső méret mélység | 140 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 430 x 330 x 175 mm |
| Súly | 2900 g |
| Termék típus | Szerszámos táska tartalom nélkül |
| Termékazonosító | 786636 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Parat |
| Cikkszám | 817112 |
| Súly | 3.28 kg |
| Vonalkód | 4006793538016 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.