Tömlők, méteráru
Papurex Sűrített levegő tömlő PU 6/1198/25.1 Poliuretán Sötétkék Belső Ø: 3.9 mm 22 bar 1 db
Gyártó: Papurex
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Papurex Sűrített levegő tömlő PU 6/1198/25.1 Poliuretán Sötétkék Belső Ø: 3.9 mm 22 bar 1 db
Termékazonosító: 921579
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
| Szín | Sötétkék |
|---|---|
| Gyártói szám | PU 6/1198/25.1 |
| Kivitel | 25 m |
| Tartalom | 1 db |
| Belső Ø | 3.9 mm |
| Anyag | Poliuretán |
| Működtető eszköz | Víz |
| Működtető eszköz | Sűrített levegő |
| Külső Ø | 6 mm |
| Üzemi nyomás (max.) | 22 bar |
| Külső Ø | 6 mm |
| Hőmérséklet (max.) | 60 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -35 °C |
| Termék típus | Sűrített levegő tömlő |
| Termékazonosító | 921579 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Papurex |
| Cikkszám | 583670 |
| Súly | 495 g |
Tömlők méteráru kategóriánkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint például a Norgren, ICH, TRU COMPONENTS, Aerotec és Metabo termékei. Sűrített levegő tömlőinket különböző anyagokból és vastagságban kínáljuk, így biztosan megtalálod a megfelelő megoldást az automatizálási projektedhez. Választhatóak fekete, átlátszó vagy színes tömlők is, amelyek megfelelnek a 6 mm-es és 4 mm-es belső átmérővel rendelkező igényeknek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.