Prospektustartók
Paperflow Quick Blick 4061-35 Prospektustartó Alumínium DIN A4 Rekeszek száma 4 N/A 1 db (Sz x Ma x Mé) 290 x 650 x 95 mm
Gyártó: Paperflow
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Paperflow Quick Blick 4061-35 Prospektustartó Alumínium DIN A4 Rekeszek száma 4 N/A 1 db (Sz x Ma x Mé) 290 x 650 x 95 mm
Termékazonosító: 790449
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
| Szín | Alumínium |
|---|---|
| Mélység | 95 mm |
| Magasság | 650 mm |
| Szélesség | 290 mm |
| Rekeszek száma | 4 |
| A következő papírformátumhoz használható | DIN A4 |
| Fali rögzítés lehetséges | Igen |
| Termék típus megjelölés | QUICK BLICK |
| Szöveges termékmegnevezés | Prospekthalter QUICK BLICK |
| Nyersanyag | Polystyrol |
| Termék típus | Prospektustartó |
| Termékazonosító | 790449 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Paperflow |
| Cikkszám | 338825 |
| Súly | 1.518 kg |
| Vonalkód | 3660141239645 |
Rendkívül praktikus és stílusos prospektustartókkal rendezzük meg az információs táblákat! Durable, Deflecto, Sigel, Helit és Franken márkák széles választéka közül válogathat, melyek fali vagy állványos kivitelben kaphatók. A DIN A4-es méretű prospektusokhoz tökéletesen illeszkedő rekeszekkel rendelkező modellek garantálják a rendet és az átláthatóságot.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.