Sport fülhallgató, fülre csíptethető fülhallgató Panasonic RP-HS46
Gyártó: Panasonic
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Csíptethető fülhallgató, Panasonic RP-HS46Fülre csíptethetőXBS basszus-rendszerFrekvencia tartomány: 14 - 24 000 HzBiztosan felfekszik az ErgoFit fül kengyellelElegáns nagyon lapos doboz (9,9 mm)Nagyon kompakt csíptető...
Termékazonosító: 17370
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 490 Ft/db)
5 490 Ft
Fülre csíptethető
XBS basszus-rendszer
Frekvencia tartomány: 14 - 24 000 Hz
Biztosan felfekszik az ErgoFit fül kengyellel
Elegáns nagyon lapos doboz (9,9 mm)
Nagyon kompakt csíptetős fülhallgató erőteljes hangzással: az RP-HS46 9,9 mm-es mélységgel tökéletesen illik a fülbe anélkül hogy kiesne. Az ergonomikusan kialakított kengyel, amely a fejhallgatót a fülön rögzíti, szilárd és ugyanakkor igen kényelmes tartást nyújt.
Jellemzők:
Hangszóró átmérő: 30 mm.
Műszaki adatok:
Alkalmazás: Sport · Dugó jellemők: Hajlított · Fejhallgató jellemzők: Fülkengyel · Fejhallgató típus: Fejhallgató · Frekvenciatartomány: 14 - 24 000 Hz · Hangnyomás: 102 dB · Headset csatlakozó: 3,5 mm-es jack · Kábelhossz: 1.10 m · Szín: Fekete · Súly: 30 g · Viselési mód: On Ear · Átviteli mód: Vezetékes
| Viselési mód | On Ear |
|---|---|
| Alkalmazás | Sport |
| Jellemzők | Fülkengyel |
| Átviteli mód | Vezetékes |
| Csatlakozó | 3,5 mm-es jack |
| Dugó jellemők | Hajlított |
| Frekvenciatartomány | 20 – 20000 Hz |
| Hangnyomás | 102 dB |
| Szín | Fekete |
| Súly | 30 g |
| Kábelhossz | 1.10 m |
| Terhelhetőség (max.) | 100 mW |
| Impedancia | 24 Ω |
| Hangnyomás | 102 dB |
| Csatlakozó | 3,5 mm jack dugó |
| Termék típus | On Ear fejhallgató |
| Termékazonosító | 17370 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Panasonic |
| Cikkszám | 303020 |
| Súly | 48 g |
| Vonalkód | 5025232359998 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Minden rendben volt
dawed88 –