Speciális li-ion akku 18650 3,7 V 3400 mAh Panasonic NCR18650BL
Gyártó: Panasonic
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Panasonic Li-Ion-Akku 18650Kapacitás 3400 mAh Hőmérséklet tartomány -20 ... +60 °CNagy teljesítményű akku ipari alkalmazásokhoz.Műszaki adatok: Akku/elem típus: Speciális akku · Elem- és akkuméret: 18650 · Elem-/akk...
Termékazonosító: 370611
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 990 Ft/db)
5 990 Ft
Kapacitás 3400 mAh Hőmérséklet tartomány -20 ... +60 °C
Nagy teljesítményű akku ipari alkalmazásokhoz.
Műszaki adatok:
Akku/elem típus: Speciális akku · Elem- és akkuméret: 18650 · Elem-/akkutechnológia: Lítiumion · Feszültség: 3.7 V · Gyártói szám: NCR18650BL · Kapacitás (mAh, Ah): 3400 mAh · Kisütési rövididejű áram (max.): 3.4 A · Méret, magasság: 65 mm · Súly: 48 g · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: Töltés CC-CV jelleggörbének megfelelően · Hőmérséklet tartomány -20 ... +60 °C · Töltési feszültség (max.): 4.2 V · Töltőáram (max.): 1625 mA · Átmérő: 18 mm · Újratölthető: Igen
| Méret | 18650 |
|---|---|
| Technológia | Lítiumion |
| Feszültség | 3.7 V |
| Kapacitás | 3400 mAh |
| Max. töltési feszültség | 4.2 V |
| Töltőáram (max.) | 1625 mA |
| Kisütési áram (max.) | 3.4 A |
| Hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +60 °C |
| Magasság | 65 mm |
| Átmérő | 18.5 mm |
| Súly | 48 g |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | NCR18650B |
| Újratölthető | Igen |
| Méret | (Ø x Ma) 18.5 mm x 65 mm |
| Termék típus | Speciális akku |
| Termékazonosító | 370611 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Panasonic |
| Cikkszám | 1436402 |
| Súly | 49 g |
| Vonalkód | 4016139082509 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.