Konnektoros időkapcsoló órák
Paladin 23321 Dugalj időkapcsoló óra Digitális Napi program, Heti program IP20
Gyártó: Paladin
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Paladin 23321 Dugalj időkapcsoló óra Digitális Napi program, Heti program IP20
Termékazonosító: 958900
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 58 990 Ft/db)
58 990 Ft
| Típus | Digitális |
|---|---|
| Jellemzők | Astro funkció |
| Jellemzők | Nyári- / téli időszámítás átállás |
| Kapcsolási ciklus | Heti program |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Védelmi típus | IP20 |
| Kapcsolóprogramok száma | 56 |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 10 A |
| Szín | Fehér |
| Legrövidebb kapcsolási idő | 1 perc |
| Nyári-/Téli időátállás | automatikus |
| Szélesség | 84 mm |
| Magasság | 84 mm |
| Mélység | 40 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 84 x 84 x 40 mm |
| Termék típus | Süllyesztett időkapcsoló óra |
| Termékazonosító | 958900 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Paladin |
| Cikkszám | 1227013 |
| Súly | 137 g |
Automatizálja a világítást és elektromos készülékek használatát a konnektoros időkapcsoló órákkal! A Brennenstuhl, Sygonix, AS Schwabe, Ansmann és Bachmann márkák széles választéka kínál digitális és mechanikus megoldásokat. Válasszon heti programozással, időzítővel vagy véletlen kapcsolás funkcióval ellátott modelleket, hogy kényelmesen vezérelje a háztartás elektromos berendezéseit.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.