Füzetek, jegyzetfüzetek
Oxford Jegyzetfüzet Office 100104341 Különböző színű DIN A5 kockás Lapok száma: 90
Gyártó: Oxford
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Oxford Jegyzetfüzet Office 100104341 Különböző színű DIN A5 kockás Lapok száma: 90
Termékazonosító: 790337
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 490 Ft/db)
4 490 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Szín | Különböző színű |
| Lapok száma | 90 |
| Grammatúra | 90 g/m² |
| Kötés kivitel | Dupla spirál kötés |
| Kék angyal | Nem |
| Kötés színe | Kék |
| Kötés színe | Zöld |
| Kötés színe | Piros |
| Kötés színe | Lila |
| Kötés színe | Szürke |
| EU eco-címke | Nem |
| Forest Stewardship Council (FSC) | Nem |
| Kötés anyaga | Polipropilén |
| Papír típus kivitel | Elementáris klórmentesen fehérítve |
| Nordic Swan | Nem |
| Paper by Nature | Nem |
| Papírformátum | DIN A5 |
| PEFC | Nem |
| Lekerekített sarkokkal | Igen |
| Vonalzó kivitel | kockás |
| Kivitel | kockás 5 mm |
| Szállított kivitel | inkl. versetzbarem Lesezeichenlineal |
| Termék típus megjelölés | Office |
| Szöveges termékmegnevezés | Collegeblock Office |
| Termék típus | Jegyzetfüzet |
| Termékazonosító | 790337 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Oxford |
| Cikkszám | 335735 |
| Súly | 319 g |
| Vonalkód | 3020120024028 |
A megfelelő füzet vagy jegyzetfüzet megtalálása sosem volt ennyire egyszerű! Válogasson Sigel, König & Ebhardt, Oxford, Clairefontaine és Ursus Classic márkák széles választékából. Kockás, üres, vonalas vagy speciális felületű - legyen szó a mindennapi jegyzetelésről vagy kreatív projektekről, nálunk megtalálja a tökéletes füzetet. A különböző méretek és lapozatok közül biztosan kiválaszthatja azt, ami az igényeinek megfelel.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.