Fototranzisztor BPW 40 = BPW 96 C
Gyártó: Osram Components
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
undefinedMűszaki adatok: Fényforrás típus (építőelemek): Fotótranzisztor · Gyártó: Vishay · Hullámhossz (min.): 450 nm · Ház típus: 5 mm · Kivitel: Radiális kivezetéssel · Kollektor áram I©: 50 mA · PCB szoftverben elérhető: Target 3001! ·...
Termékazonosító: 6071
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 255 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
255 Ft
Fényforrás típus (építőelemek): Fotótranzisztor · Gyártó: Vishay · Hullámhossz (min.): 450 nm · Ház típus: 5 mm · Kivitel: Radiális kivezetéssel · Kollektor áram I©: 50 mA · PCB szoftverben elérhető: Target 3001! · Tengely hossza (max.): 1080 nm · Típus: BPW 40 = BPW 96 C · Érzékelési szög: 40 ° · Érzékenység (max.): 850 nm
| Típus | BPW 40 = BPW 96 C |
|---|---|
| Ház | 5 mm |
| Kivitel | Radiális kivezetéssel |
| Kivitel | Átlátszó |
| Kivitel | Színezetlen |
| Érzékelési szög | 40 ° |
| I<sub>C</sub> | 50 mA |
| Érzékenység (max.) | 850 nm |
| Hullámhossz (min.) | 450 nm |
| Tengely hossza (max.) | 1080 nm |
| Gyártó | Vishay |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Fotótranzisztor |
| Termékazonosító | 6071 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Osram Components |
| Cikkszám | 184055 |
| Súly | 0.34 g |
| Vonalkód | 2050000068966 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.