Egyéb fényforrások
OSRAM Sütőizzó EEK: G (A - G) 57 mm 230 V E14 15 W Speciális forma 1 db
Gyártó: Osram
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
OSRAM Sütőizzó EEK: G (A - G) 57 mm 230 V E14 15 W Speciális forma 1 db
Termékazonosító: 38602
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 645 Ft/db)
645 Ft
| Foglalat | E14 |
|---|---|
| Teljesítmény | 15 W |
| Szín | Melegfehér |
| Típus | Speciális forma |
| Élettartam (kb.) | 1000 óra |
| Fényáram/fényforrás | 110 lm |
| Fényszín | 2700 K |
| Felgyulladási idő | 0 mp |
| Méret | (Ø x H) 26 mm x 57 mm |
| Energiahatékonysági osztály | E (A++ - E) |
| Tartalom | 1 db |
| Névleges teljesítmény | 15 W |
| Átmérő | 26 mm |
| Hossz | 57 mm |
| Energiatakarékossági potenciál | Alacsony |
| Élettartam | 1000 óra |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 15 W |
| Üzemi feszültség | 230/50 V/AC |
| Termék típus | Hűtőszekrény izzó |
| Termékazonosító | 38602 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Osram |
| Cikkszám | 645907 |
| Súly | 12.6 g |
| Vonalkód | 4050300003085 |
A megfelelő fényforrás megtalálása sokszor nem egyszerű! Ez a kategória segít eligazodni a gyertya izzók, sütőizzók és körte alakú lámpák színes világában. Megtalálhatja az Osram, Paulmann, BELI-BECO és Megaman márkák termékeit is, melyek garantált minőséget képviselnek. Válassza ki a legmegfelelőbbet otthonának vagy üzletének hangulatához!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.