Fénycsövek
OSRAM Fénycső EEK: G (A - G) G13 30 W Hidegfehér 840 Cső forma (Ø x H) 26 mm x 908.8 mm 1 db
Gyártó: OSRAM
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
OSRAM Fénycső EEK: G (A - G) G13 30 W Hidegfehér 840 Cső forma (Ø x H) 26 mm x 908.8 mm 1 db
Termékazonosító: 916066
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 690 Ft/db)
4 690 Ft
| Foglalat | G13 |
|---|---|
| Teljesítmény | 30 W |
| Típus | Cső forma |
| Élettartam (kb.) | 20000 óra |
| Fényáram/fényforrás | 2400 lm |
| Fényszín | 4000 K |
| Higanytartalom | 2.9 mg |
| Méret | (Ø x H) 26 mm x 895 mm |
| Energiahatékonysági osztály | A (A++ - E) |
| Tartalom | 1 db |
| Várható élettartam | 20000 óra |
| Névleges fényáram | 2400 lm |
| Névleges teljesítmény | 30 W |
| R<sub>a</sub> | 80 |
| Átmérő | 26 mm |
| Hossz | 895 mm |
| Energiatakarékossági potenciál | Magas |
| Színjelzés | 840 |
| Fényszín | Hidegfehér |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Munkahőmérséklet | 25 °C |
| Termék típus | Fénycső |
| Termékazonosító | 916066 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | OSRAM |
| Cikkszám | 576329 |
| Súly | 172 g |
A megfelelő fénycsövek kiválasztása fontos szerepet játszik a helyiségek megvilágításában és energiatakarékosságban. Kínálatunkban számos OSRAM, Philips Lighting, V-TAC és Müller-Licht márkától származó fénycső található, különböző teljesítménnyel, színszínnel és EEK osztályozással. LED és hagyományos fénycsöveket is találhatsz, melyek tökéletesen illeszkednek otthonod vagy üzleted igényeihez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.