Fénycsövek
OSRAM Fénycső EEK: G (A - G) G5 54 W Hidegfehér Cső forma (Ø x H) 16 mm x 1149 mm 1 db
Gyártó: OSRAM
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
OSRAM Fénycső EEK: G (A - G) G5 54 W Hidegfehér Cső forma (Ø x H) 16 mm x 1149 mm 1 db
Termékazonosító: 922324
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 790 Ft/db)
2 790 Ft
| Foglalat | G5 |
|---|---|
| Teljesítmény | 54 W |
| Típus | Cső forma |
| Élettartam (kb.) | 24000 óra |
| Fényáram/fényforrás | 4100 lm |
| Fényszín | 6500 K |
| Higanytartalom | 1.4 mg |
| Méret | (Ø x H) 16 mm x 1149 mm |
| Energiahatékonysági osztály | A (A++ - E) |
| Tartalom | 1 db |
| Várható élettartam | 24000 óra |
| Névleges fényáram | 4100 lm |
| Névleges teljesítmény | 54 W |
| Átmérő | 16 mm |
| Hossz | 1149 mm |
| Energiafogyasztás | 60 kW/1000 óra |
| Energiatakarékossági potenciál | Magas |
| Színkódolás | 865 |
| Fényszín | Hidegfehér |
| Színvisszaadási index | 80 Ra |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Munkahőmérséklet | 35 °C |
| Termék típus | Fénycső |
| Termékazonosító | 922324 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | OSRAM |
| Cikkszám | 572884 |
| Súly | 123.6 g |
A megfelelő fénycsövek kiválasztása fontos szerepet játszik a helyiségek megvilágításában és energiatakarékosságban. Kínálatunkban számos OSRAM, Philips Lighting, V-TAC és Müller-Licht márkától származó fénycső található, különböző teljesítménnyel, színszínnel és EEK osztályozással. LED és hagyományos fénycsöveket is találhatsz, melyek tökéletesen illeszkednek otthonod vagy üzleted igényeihez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.