Felvasalható fólia, textil fólia
Oracover 21-071-002 Vasalható fólia (H x Sz) 2 m x 60 cm Fekete
Gyártó: Oracover
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Oracover 21-071-002 Vasalható fólia (H x Sz) 2 m x 60 cm Fekete
Termékazonosító: 11724
Mennyiségi egység: 2 m / db (Egységár: 6 495 Ft/m)
12 990 Ft
| Hossz | 2 m |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Fekete |
| Grammatur (g/m²) | 90 g/m² |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 2 m x 60 cm |
| Termék típus | Vasalható fólia |
| Termékazonosító | 11724 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Oracover |
| Cikkszám | 227033 |
| Súly | 239 g |
| Vonalkód | 4016138252293 |
A felvasalható fóliával kreatív projekteket valósíthatsz meg! Cricut, TOOLCRAFT és Oracover márkák kiváló minőségű üvegfonat szöveteit kínáljuk, melyekkel ruhát, textil tárgyakat vagy akár modelleket is díszíthetsz. A különböző méretek és vastagságok biztosítják, hogy minden projekthez megtaláld a tökéletes fóliát.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.