Omron G2R-1-E-12V Nyák relé 12 V/DC 16 A 1 váltó 1 db
Gyártó: Omron
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Nagyteljesítményű relé, G2R-1-E, 16 A, 1 x váltóNyák-relé, monostabil neutrál. Bevált relé, a következő engedélyekkel: VDE, UL és CSA. Műszaki adatok: ATT.NUM.RESISTANCE_COIL: 275 Ω · Csatlakozó: Forrcsúcsok · Hőmérséklet (max.): +70 °C · Hőmérséklet...
Termékazonosító: 25266
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 190 Ft/db)
1 190 Ft
Nyák-relé, monostabil neutrál. Bevált relé, a következő engedélyekkel: VDE, UL és CSA.
Műszaki adatok:
ATT.NUM.RESISTANCE_COIL: 275 Ω · Csatlakozó: Forrcsúcsok · Hőmérséklet (max.): +70 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · Kapcsolási feszültség (max.): 125 V/DC,380 V/AC · Max. kapcsolási áram: 16 A · Megszólalási idő: 15 ms · Méret, hossz: 29 mm · Méret, magasság: 25.5 mm · Méret, szélesség: 13 mm · PCB szoftverben elérhető: Target 3001! · Relé típus: Nyák relé · TOVÁBBI MŰSZAKI ADATOK: Kúszóáram állóság fokozat: PTI 250 VDE 0303/IEC 112 szerint · Típus: G2R-1-E-12V · Élettartam (elektromos): (névleges terhelésnél és 1800 kapcsolási ciklus/óránál)
| Gyártói szám | G2R-1-E-12V |
|---|---|
| Névleges feszültség tekercs | 12 V/DC |
| Vezérlés | monostabil, 1 tekercs |
| R<sub>(tekercs)</sub> | 275 Ω |
| Érintkező típus | 1 váltó |
| Érintkezőanyag | Ag |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 125 V/DC |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 380 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 16 A |
| Kúszóút távolság | 8 mm |
| Csatlakozó | Forrcsúcsok |
| Megszólalási idő | 15 ms |
| Hanyatlási idő | 5 ms |
| Élettartam (elektromos) | (névleges terhelésnél és 1800 kapcsolási ciklus/óránál) min. 100000 kapcsolási ciklus |
| Élettartam (mechanikus) | (névleges terhelésnél és 1800 kapcsolási ciklus/óránál) min. 2 x 10<sup>7</sup> kapcsolási ciklus |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +70 °C |
| Hossz | 29 mm |
| Szélesség | 13 mm |
| Magasság | 25.5 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 29 x 13 x 25.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Kivitel | Folyasztószer álló |
| Megszólalási idő | max. 15 ms |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Vizsgálófeszültség | 5000 V/AC/50/60 Hz 1 percre tekercs - kontaktus között, 1000 V/AC/50/60 Hz 1 percre ugyanazon kontaktuscsoport két kontaktusa között |
| Kapcsolási teljesítmény | max. 4000 VA/AC/480 W/DC |
| Kapcsolási feszültség | max. 125 V/DC/400 V/AC |
| Kapcsolóáram | max. 16 A |
| Típus | G2R-1-E-12V |
| Környezeti hőmérséklet | -40 ... +70 °C |
| Lég-/kúszópálya | (Tekercs/Kontaktus) 8 mm |
| Érintkező típus | 1 váltó |
| Termék típus | Nyák relé |
| Termékazonosító | 25266 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Omron |
| Cikkszám | 503924 |
| Súly | 16.83 g |
| Vonalkód | 2050000150876 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Minden ok. Ajánlom.
apanka_a –