Omnitronic 60206789 Szorító heveder 1 db
Gyártó: Omnitronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Omnitronic 60206789 #####Spanngurt 1 db S800 feszítőszalag 8m / 50 mm-es fekete racsnis szöggelSzorító hevederRögzítő heveder · Rögzítő heveder 50 mm · Az EN 12195-2 szerint · 1 darabo...
Termékazonosító: 964087
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 690 Ft/db)
8 690 Ft
Omnitronic
60206789
#####Spanngurt
1 db
S800 feszítőszalag 8m / 50 mm-es fekete racsnis szöggel
Szorító heveder
Rögzítő heveder · Rögzítő heveder 50 mm · Az EN 12195-2 szerint · 1 darabos · hossza 8 m · LC2000 / 4000daN kerek hevederek · racsni · rekesz színe fekete
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Méret, magasság: 50 mm · Méret, mélység: 90 mm · Méret, szélesség: 150 mm · Súly: 0.4 kg
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 150 x 50 x 90 mm |
|---|---|
| Mélység | 90 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Súly | 0.4 kg |
| Termék típus | Szorító heveder |
| Termékazonosító | 964087 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Omnitronic |
| Cikkszám | 593911 |
| Súly | 1.696 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.