Omnitronic 60206787 Szorító heveder 1 db
Gyártó: Omnitronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Omnitronic 60206787 #####Spanngurt 1 db S400 feszítőszalag, racsnis 5mm / 25mm feketeSzorító hevederRögzítő heveder · Rögzítő heveder 25 mm · Az EN 12195-2 szerint · 1 darab · Hossz 5...
Termékazonosító: 920402
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 190 Ft/db)
4 190 Ft
Omnitronic
60206787
#####Spanngurt
1 db
S400 feszítőszalag, racsnis 5mm / 25mm fekete
Szorító heveder
Rögzítő heveder · Rögzítő heveder 25 mm · Az EN 12195-2 szerint · 1 darab · Hossz 5 m · LC400 / 800daN a hevederben · Ratchettel · A szíj fekete
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Méret, magasság: 55 mm · Méret, mélység: 120 mm · Méret, szélesség: 100 mm · Súly: 0.7 kg
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 100 x 55 x 120 mm |
|---|---|
| Mélység | 120 mm |
| Magasság | 55 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Súly | 0.7 kg |
| Termék típus | Szorító heveder |
| Termékazonosító | 920402 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Omnitronic |
| Cikkszám | 593910 |
| Súly | 303 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.