Omnitronic ELA-T10 ELA transzformátor 10 W
Gyártó: Omnitronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Omnitronic ELA-T10 ELA transzformátor 10 W
Termékazonosító: 926007
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 390 Ft/db)
5 390 Ft
| Mélység | 41 mm |
|---|---|
| Magasság | 43 mm |
| Szélesség | 76 mm |
| Frekvencia (max.) | 15000 Hz |
| Frekvrencia tartomány | 30 Hz - 15000 Hz |
| Impedancia | 4 Ω |
| Impedancia | 8 Ω |
| Impedancia | 16 Ω |
| Frekvencia (min.) | 30 Hz |
| Teljesítmény | 10 W |
| Súly | 0.3 kg |
| Termék típus | ELA transzformátor |
| Termékazonosító | 926007 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Omnitronic |
| Cikkszám | 313209 |
| Súly | 283 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.