Feketefény-, UV LED izzó, OMNILUX LED E-27 230V 5W 28 UV LED5 WE-27
Gyártó: Omnilux
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
OMNILUX LED E-27 230V 5W 28 UV LEDTeljesítmény 5 W28 LEDNélkülözhetetlen dekorációs kellék, UV LED-ekkelJellemzők: Végtelen alkalmazási lehetőség · Energiatakarékos · A sok éve alkalmazott "feketefény effekt" mé...
Termékazonosító: 370380
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 290 Ft/db)
8 290 Ft
Teljesítmény 5 W
28 LED
Nélkülözhetetlen dekorációs kellék, UV LED-ekkel
Jellemzők:
Végtelen alkalmazási lehetőség · Energiatakarékos · A sok éve alkalmazott "feketefény effekt" még mindig divat: a fehér textíliák, és a fehér tárgyak valamint az UV aktív anyagok világítanak a sötétben! · 28 db LED és a megfelelő vezérlő chip beépítve · Tárgyak megvilágítására alkalmas.
Műszaki adatok:
ATT.KAT.UV_LAMP_TYPE: UV lámpa · Foglalat: E-27 · Méret, hossz: 117 mm · Teljesítmény: 5 W
Figyelem:
Speciális termék: Nem alkalmas helyiség megvilágításhoz a házban
| Foglalat | E27 |
|---|---|
| Teljesítmény | 5 W |
| Hossz | 117 mm |
| Jellemzők | LED |
| Teljesítmény | 5 W |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Termék típus | UV lámpa |
| Termékazonosító | 370380 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Omnilux |
| Cikkszám | 1379096 |
| Súly | 74 g |
| Vonalkód | 4026397542639 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.