Laminálógép készlet A4, A5, A6, A7, A8, névjegykártya, Olympia A 230 Plus 3129
Gyártó: Olympia
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Lamináló készülék, 4 az 1-ben, A 230 PlusSarokkerekítővel és fólia készlettelMeleg-/hideglaminálás és vágásKiváló minőségű fűtőrendszerMegakadályozza a felhólyagosodástTúlmelegedés esetén automatikusan kikapcsolEz a la...
Termékazonosító: 777596
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
Sarokkerekítővel és fólia készlettel
Meleg-/hideglaminálás és vágás
Kiváló minőségű fűtőrendszer
Megakadályozza a felhólyagosodást
Túlmelegedés esetén automatikusan kikapcsol
Ez a lamináló készlet egy lamináló készülékből, saroklekerekítőből, vágóvonalzóból és egy 15 darabos fólia készletből áll. A készlet garantálja a dokumentumok, fényképek, grafikák, igazolványok stb. védelmét max. DIN A4 méretig. A saroklekerekítő és a vágóvonalzó végzi az utolsó simításokat A jó minőségű fűtőrendszer megakadályozza a buborék képződést és túlmelegedéskor automatikusan kikapcsol. A lamináló készülék begyűrődés mentesítő funkcióval is rendelkezik.
Jellemzők:
Egyenletes saroklekerekítések · Forró- és hideglaminálás · A kiváló minőségű fűtőrendszer megakadályozza a felhólyagosodást. · Túlmelegedés esetén automatikusan kikapcsol · Feltorlódás kioldó gomb · LED-es kijelző · A vágóvonalzó a lamináló készülék alá rejthető
Műszaki adatok:
Felmelegedési idő: 2 perc · Formátum: DIN A4,DIN A5,DIN A6,DIN A7,DIN A8,Névjegykártya · Fóliavastagság (max.): 125 mikron · Fóliavastagság (min.): 75 mikron · Laminálási sebesség: 400 mm/perc · Laminálási szélesség (max.): 230 mm · Méret, magasság: 66 mm · Méret, mélység: 146 mm · Méret, szélesség: 366 mm · Szín: Fekete · Súly: 855 g · Tartalom: 1 készlet · Termék típus: Lamináló készlet · További műszaki adatok: Hőmérséklet: 97 ... 105 °C, hideg 25 °C · Vágóvonalzó: Max. 3 lap, vágási hossz: 300 mm, méret (Sz x Mé x Ma) 320 x 50 x 15 mm Súly: 80 g · Üzemi feszültség: 220 - 240 V
Szállítás tartalma:
Lamináló készülék, A230 Plus · Saroklekerekítő · 15 db lamináló fólia: 3 x DIN A4, 3 x DIN A5, 3 x DIN A6, 6 x névjegykártya (60 x 95 mm) · Vágóvonalzó · Használati útmutató
| Formátum | DIN A4 |
|---|---|
| Formátum | DIN A5 |
| Formátum | DIN A6 |
| Formátum | DIN A7 |
| Formátum | DIN A8 |
| Formátum | Névjegykártya |
| Laminálási szélesség (max.) | 230 mm |
| Fóliavastagság (min.) | 75 mikron |
| Fóliavastagság (max.) | 125 mikron |
| Laminálási sebesség | 400 mm/perc |
| Felmelegedési idő | 2 perc |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 366 mm |
| Magasság | 66 mm |
| Mélység | 146 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 366 x 66 x 146 mm |
| Súly | 855 g |
| Üzemi feszültség | 220 - 240 V |
| Tartalom | 1 készlet |
| Lamináló típus | forró és hideg |
| Termék típus | Lamináló készlet |
| Termékazonosító | 777596 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Olympia |
| Cikkszám | 1497000 |
| Súly | 1.27 kg |
| Vonalkód | 4030152131297 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.