Forgatógombok
OKW A2516060 A2516060 Forgatógomb Fekete 1 db
Gyártó: OKW
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
OKW A2516060 A2516060 Forgatógomb Fekete 1 db
Termékazonosító: 42729
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 090 Ft/db)
2 090 Ft
| Tengelytartó | 6 mm |
|---|---|
| Magasság | 15.5 mm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | ABS |
| Anyag | Polikarbonát |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | A2516060 |
| RoHS konform | Igen |
| Tengely furat | Süllyesztett |
| Anyag | Kivitel: kombi gomb, fedél, nyilas gallér, tárcsa, anya lefedő ABS (UL 94 HB) ˙ skála tárcsa polikarbonát, átlátszó. |
| Termék típus | Forgatógomb |
| Termékazonosító | 42729 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | OKW |
| Cikkszám | 717497 |
| Súly | 5.4 g |
| Vonalkód | 2050000382994 |
A forgatógombok széles választéka segít Önnek kiválasztani a megfelelő elemet a gépészetben, elektronikai projektekben vagy más ipari alkalmazásokban. Mentor, OKW, Cliff és PB Fastener márkák forgatógombjai között megtalálhatja az 15/6 mm-es fekete, 16mm szürke/kék vagy a 4131.603 típusú fekete forgatógombot is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.