Asztali házak
OKW AS054468 Pultos műszerdobozok 228 x 76 x 216 ABS, Alumínium Alumínium (eloxált) 1 db
Gyártó: OKW
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
OKW AS054468 Pultos műszerdobozok 228 x 76 x 216 ABS, Alumínium Alumínium (eloxált) 1 db
Termékazonosító: 869016
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
| Anyag | ABS |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Alumínium (eloxált) |
| Szélesség | 228 mm |
| Magasság | 76 mm |
| Magasság (min.) | 50 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 228 x 76 x 216 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Mélység | 216 mm |
| Gyártói szám | AS054468 |
| Termék típus | Pultos műszerdobozok |
| Termékazonosító | 869016 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | OKW |
| Cikkszám | 520772 |
| Súly | 465 g |
| Vonalkód | 4016138059243 |
Az asztali házak kategóriánkban megtalálhatók a legkülönfélébb méretű és kialakítású műszerdobozok, melyek tökéletesen alkalmasak elektronikai berendezések elhelyezésére. Renowned márkák, mint a Bopla, TEKO, Retex, OKW és Rittal kínálatából válogathatsz, hogy megtaláld a számodra legmegfelelőbb megoldást. A választékban műanyag és fém házak is helyet kapnak, melyek különböző méretekben és színekben érhetők el.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.