Oil Pad 24003 Outdoor Orange Olajmegkötő kendő (H x Sz) 60 cm x 80 cm
Gyártó: Oil Pad
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Oil Pad 24003 Outdoor Orange Olajmegkötő kendő (H x Sz) 60 cm x 80 cm
Termékazonosító: 931931
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
| Méret | (H x Sz) 60 cm x 80 cm |
|---|---|
| Szín | Narancs |
| Tartalom | 1 db |
| Alkalmas | Kültéri narancssárga |
| Szélesség | 80 cm |
| Hossz | 60 cm |
| Termék típus | Olajmegkötő kendő |
| Termékazonosító | 931931 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Oil Pad |
| Cikkszám | 1276847 |
| Súly | 343 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.