AV kábelek, nem tekercselt
Oehlbach 107 Hangszóró kábel 2 x 1.50 mm² Átlátszó 30 m
Gyártó: Oehlbach
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Oehlbach 107 Hangszóró kábel 2 x 1.50 mm² Átlátszó 30 m
Termékazonosító: 890094
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 44 990 Ft/db)
44 990 Ft
| Erek száma | 2 x |
|---|---|
| Keresztmetszet (erenként) | 1.50 mm² |
| Keresztmetszet | 2 x 1.50 mm² |
| Jellemzők | Nagy rugalmasságú |
| Jellemzők | Lapos kivitel |
| Jellemzők | OFC vezeték |
| Jellemzők | Ikervezeték |
| Szélesség | 8.5 mm |
| Magasság | 3 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Tartalom | 30 m |
| Csomagolva | Igen |
| Méteráru | Nem |
| Halogénmentes | Nem |
| Árnyékolt | Nem |
| Gyártói szám | 107 |
| Gyártói szám | 107 |
| Termék típus | Hangszóró kábel |
| Termékazonosító | 890094 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Oehlbach |
| Cikkszám | 1234857 |
| Súly | 1.538 kg |
| Vonalkód | 4003635001073 |
Az AV kábel nem tekercselt kategóriában megtalálhatók a legkiválóbb minőségű hang- és videokábelek a Helukabel, Oehlbach, Hicon, TRU COMPONENTS és Sommer Cable márkák széles választékából. Válasszon Ön is az Ön igényeinek megfelelő kábelt, legyen az hangszóró kábel, vagy videókabel, garantáltan minőségi és megbízható terméket kap.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.