Hangszóró kábelek
Oehlbach 102 Hangszóró kábel 2 x 2.50 mm² Átlátszó 10 m
Gyártó: Oehlbach
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Oehlbach 102 Hangszóró kábel 2 x 2.50 mm² Átlátszó 10 m
Termékazonosító: 849616
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 24 990 Ft/db)
24 990 Ft
| Erek száma | 2 x |
|---|---|
| Keresztmetszet (erenként) | 2.50 mm² |
| Keresztmetszet | 2 x 2.50 mm² |
| Jellemzők | Nagy rugalmasságú |
| Jellemzők | Lapos kivitel |
| Jellemzők | OFC vezeték |
| Jellemzők | Ikervezeték |
| Szélesség | 8.5 mm |
| Magasság | 3 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Tartalom | 10 m |
| Csomagolva | Igen |
| Méteráru | Nem |
| Halogénmentes | Nem |
| Árnyékolt | Nem |
| Gyártói szám | 102 |
| Gyártói szám | 102 |
| Termék típus | Hangszóró kábel |
| Termékazonosító | 849616 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Oehlbach |
| Cikkszám | 1234854 |
| Súly | 730 g |
| Vonalkód | 4003635001028 |
A minőségi hangszóró kábel kiválasztása kulcsfontosságú a zene élvezéséhez és a professzionális audiorendszerek működéséhez. Kínálatunkban megtalálhatók a legkiválóbb márkák, mint a Sommer Cable, Oehlbach, Cordial és TRU COMPONENTS kábeljei, melyek garantálják a tiszta hangátvitelt és megbízható teljesítményt. Válasszon Speakon, XLR vagy más típusú kábeleket, különböző hosszúságban és keresztmetszetben, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.