Elosztódoboz 240 x 190 x 95 mm, élénk szürke (RAL 7035), OBO Bettermann 2007109
Gyártó: OBO Bettermann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Elosztódoboz 240 x 190 x 95 mm, élénk szürke (RAL 7035), OBO Bettermann 2007109IP66HalogénmentesBilincs nélkülA T-sorozat kábelcsatlakozó dobozai UV-állóak. Ezek egy hőre lágyuló polipropilénből állnak, amelyek etilén-vinil-ac...
Termékazonosító: 791973
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
IP66
Halogénmentes
Bilincs nélkül
A T-sorozat kábelcsatlakozó dobozai UV-állóak. Ezek egy hőre lágyuló polipropilénből állnak, amelyek etilén-vinil-acetát EVA-ból készült dugaszolható tömítésekkel vannak ellátva. Így a csöveket a 9x M25 + 7x M32 tömítéseken keresztül lehet szerelni, vagy a tömítéseket késsel vágják a kijelölt helyeken, hogy a csövek belépési nyílása legyen. Alternatív megoldásként a nyílásokon keresztül a tömítések helyett kábelbevezetőket lehet behelyezni, és belülről reteszzárral ellensúlyozni lehet. A kábelcsatlakozó dobozok a padlón lévő nyílásokon 3,5 x 9,5-es fémlemezes csavarokkal szerelhetők fel. Belső méretek: 225 x 173 x 86 mm. Fedje le a címkézési mezőt és zárja le.
Műszaki adatok:
Anyag: Műanyag · Kivitel: Kapcsok nélkül · Méret, hossz: 240 mm · Méret, magasság: 95 mm · Méret, szélesség: 190 mm · Nedves helyiségbe való elágazódoboz jellemzők: feliratozható résszel,Plombálható,UV álló,Halogénmentes,Csoki nélkül · Szín: Élénk szürke (RAL 7035) · Tartalom: 1 db · Tartós hőmérsékletállás: 650 °C · Termék típus: Leágaztató doboz · További műszaki adatok: Vezeték keresztmetszet: 25 mm² · Védelmi típus: IP66
| Szín | Élénk szürke (RAL 7035) |
|---|---|
| Védelmi típus | IP66 |
| Tartós hőmérsékletállás | 650 °C |
| Méret | (H x Sz x Ma) 240 x 190 x 95 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 95 mm |
| Hossz | 240 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Jellemzők | feliratozható résszel |
| Jellemzők | Plombálható |
| Jellemzők | UV álló |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Jellemzők | Csoki nélkül |
| Anyag | Műanyag |
| Kivitel | Kapcsok nélkül |
| Termék típus | Leágaztató doboz |
| Termékazonosító | 791973 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | OBO Bettermann |
| Cikkszám | 394658 |
| Súly | 464 g |
| Vonalkód | 4012195386506 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.