Elosztódoboz nedves helyiségbe
OBO Bettermann 2000005 Leágaztató doboz (H x Sz x Ma) 80 x 43 x 34 mm Tiszta fehér (RAL 9010) IP55 1 db
Gyártó: OBO Bettermann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
OBO Bettermann 2000005 Leágaztató doboz (H x Sz x Ma) 80 x 43 x 34 mm Tiszta fehér (RAL 9010) IP55 1 db
Termékazonosító: 791957
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 590 Ft/db)
1 590 Ft
| Szín | Tiszta fehér (RAL 9010) |
|---|---|
| Védelmi típus | IP55 |
| Tartós hőmérsékletállás | 650 °C |
| Méret | (H x Sz x Ma) 80 x 43 x 34 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 34 mm |
| Hossz | 80 mm |
| Szélesség | 43 mm |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Jellemzők | Csoki nélkül |
| Anyag | Polietilén |
| Kivitel | Kapcsok nélkül |
| Termék típus | Leágaztató doboz |
| Termékazonosító | 791957 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | OBO Bettermann |
| Cikkszám | 394635 |
| Súly | 25 g |
| Vonalkód | 2050001661401 |
Elosztódobozok nedves helyiségekhez: biztosítsa a biztonságos és megbízható áramkört fürdőszobákban, konyhákban és más párás környezetekben. A Wiska, Spelsberg, Hensel, OBO Bettermann és KOPOS márkák kínálatából kiválaszthatja a megfelelő méretű és IP védettségű dobozt igényeinek megfelelően. Leágaztató dobozokat is találhat ebben a kategóriában, amelyek tökéletesek a kábelek elvezetésére.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.