Szűrő | Szűrőszivattyú
Oase 51099 Patak szivattyú
Gyártó: Oase
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Oase 51099 Patak szivattyú
Termékazonosító: 919700
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 145 990 Ft/db)
145 990 Ft
| Szállítási mennyiség | 8300 l/óra |
|---|---|
| Szállítási magasság | 3.2 m |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Teljesítményfelvét | 80 W |
| Csőcsatlakozó | 38 mm (1 1/2") Ø |
| Kábelhossz | 10.00 m |
| Méret | (H x Sz x Ma) 280 x 230 x 130 mm |
| Hossz | 280 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Termék típus | Patak szivattyú |
| Termékazonosító | 919700 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Oase |
| Cikkszám | 409145 |
| Súly | 5.005 kg |
Kerti tavak és medencék kristálytiszta vizéhez kínálunk kiváló minőségű szűrőszivattyúkat. A Pontec, FIAP és Oase márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek. Válasszon kerti tó szivattyút és szűrőt, mint például a Pontec 50853 vagy a Pondomax Eco 2500, és élvezze az üdvös tisztaságot! Szükség esetén UVC tartalék izzókat is találhat nálunk.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.