Telefonfogók
NWS 140-69-170 Műhely Telefon fogó Egyenes 170 mm
Gyártó: NWS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
NWS 140-69-170 Műhely Telefon fogó Egyenes 170 mm
Termékazonosító: 872861
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 690 Ft/db)
7 690 Ft
| Alkalmazás | Műhely |
|---|---|
| Gyártói szám | 140-69-170 |
| Hossz | 170 mm |
| Pofa forma | Egyenes |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Vágóérték (max.), puha drót | 2.5 mm |
| Max. vágási érték, közepesen kemény drót | 1.6 mm |
| DIN szabvány | DIN ISO 5745 |
| Súly | 145 g |
| Kivitel | Egyenes |
| Alkalmas | Puha / közepesen kemény huzal: 2,5 / 1,6 mm |
| Típus | 140-69-170 |
| Termék típus | Telefon fogó |
| Termékazonosító | 872861 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | NWS |
| Cikkszám | 824506 |
| Súly | 144 g |
| Vonalkód | 4003758140178 |
Keresik a megfelelő telefonfogót? Nálunk megtalálhatják a legkiválóbb márkák termékeit, mint például Bahco, NWS, Brüder Mannesmann és TOOLCRAFT. A kínálatban 160 mm-es lapos és kerek pofás telefonfogók, valamint VDE védelemmel ellátott fogók is megtalálhatók. Válasszon a méretből és típusból, ami legjobban megfelel az igényeinek!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.