Kombinált fogók
NWS 109-69-180 Műhely Erő kombinált fogó 180 mm
Gyártó: NWS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
NWS 109-69-180 Műhely Erő kombinált fogó 180 mm
Termékazonosító: 872851
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 690 Ft/db)
8 690 Ft
| Gyártói szám | 109-69-180 |
|---|---|
| Alkalmazás | Műhely |
| Hossz | 180 mm |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Titán ötvözet |
| Vágóérték (max.), puha drót | 5.2 mm |
| Max. vágási érték, közepesen kemény drót | 3.4 mm |
| Vágási érték (max.) kemény drót | 2.2 mm |
| Súly | 250 g |
| Vágási érték (max.) | Puha / kemény huzal: 5,2 / 2,2 mm · Kábel: Ø 12 mm |
| Típus | Lapos állkapocs marhahússal |
| Termék típus | Erő kombinált fogó |
| Termékazonosító | 872851 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | NWS |
| Cikkszám | 824500 |
| Súly | 251 g |
| Vonalkód | 4003758109977 |
A kombinált fogók univerzális eszközei a kézi szerszámok világának. Knipex, NWS, Gedore és Brüder Mannesmann márkák kínálatában megtalálhatod a többféle funkcióval ellátott fogókat, amelyek villanyszerelésre, krimpelésre és egyéb feladatokra is alkalmasak. VDE szigetelt fogók garantálják a biztonságot elektromos munkák során, míg a max. 50 mm² keresztmetszetű vezetékeket kezelni képes fogók minden villamos szerelő számára nélkülözhetetlenek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.