Szögbelövők | Elektromos tűzőgépek
Novus J 165 Panel 110033041 Elektromos tűzőgép Kapocs típus 4-es típus Kapocs hosszúság 15 - 26 mm
Gyártó: Novus
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Novus J 165 Panel 110033041 Elektromos tűzőgép Kapocs típus 4-es típus Kapocs hosszúság 15 - 26 mm
Termékazonosító: 850864
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 72 990 Ft/db)
72 990 Ft
| Kapocs típus | 4-es típus |
|---|---|
| Kapocs hosszúság | 15 - 26 mm |
| Szög típus | J típus |
| Köröm hossza (max.) | 25 mm |
| Kábelhossz | 3.00 m |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Súly | 1.64 kg |
| Termék típus | Elektromos tűzőgép |
| Termékazonosító | 850864 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Novus |
| Cikkszám | 1317234 |
| Súly | 2.135 kg |
| Vonalkód | 4009729011799 |
A professzionális és hobbi barkácsoláshoz is ideális szögbelövők és elektromos tűzőgépek széles választékával állunk rendelkezésre. A Makita, kwb, Prebena, Novus és Einhell márkák garantálják a minőséget és megbízhatóságot, legyen szó egy egyszerű DIY projekt vagy komplex feladatról. Elektromos tűzőgépeinkkel gyorsan és könnyedén rögzítheti fából készült építőelemeket, bútorokat vagy dekorációkat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.