Spiráltömlők
Norgren Spiráltömlő PU310800428 Piros Belső Ø: 5 mm 10 bar 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren Spiráltömlő PU310800428 Piros Belső Ø: 5 mm 10 bar 1 db
Termékazonosító: 921957
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 27 990 Ft/db)
27 990 Ft
| Szín | Piros |
|---|---|
| Csatlakozási menet | R1 / 4 |
| Gyártói szám | PU310800428 |
| Tartalom | 1 db |
| Hossz | 4 m |
| Belső Ø | 5 mm |
| Működtető eszköz | Sűrített levegő |
| Külső Ø | 8 mm |
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Hőmérséklet (max.) | 50 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | Spiráltömlő |
| Termékazonosító | 921957 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 584049 |
| Súly | 310 g |
Spiráltömlők széles választéka az Automatizáció és Pneumatika kategóriában! Norgren, Kunzer és Aerotec márkák megbízható spiráltömlőit kínáljuk, melyek tökéletesen alkalmasak sűrített levegő szállítására. A különböző átmérők és hosszúságok között biztosan megtalálod a megfelelő spiráltömlőt igényeidhez. Válassz a legkiválóbb minőségű termékek közül és garantáld a hatékony munkavégzést!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.