Sűrített levegő szelepek
Norgren Mechanikusan működtetett pneumatikus szelep V51B417A-A213J 24 V/DC Ház anyaga Alumínium Tömítőanyag NBR 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren Mechanikusan működtetett pneumatikus szelep V51B417A-A213J 24 V/DC Ház anyaga Alumínium Tömítőanyag NBR 1 db
Termékazonosító: 921665
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 49 990 Ft/db)
49 990 Ft
| Üzemi hőmérséklet | +50 °C (max) |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet (max.) | +50 °C |
| Áramfelvét (teljesítmény) | 2 W |
| Mozgatás | Elektropneumatikus; Elektromágnes / rugó |
| Gyártói szám | V51B417A-A213J |
| Védelmi típus | IP65 |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Csatlakozó | G 1/4 |
| Közepes | Neutrális gázok |
| Hatás | Nyugalmi állás zárva |
| Funkció | 3/2 utas |
| Tömítőanyag | NBR |
| Üzemi nyomás (max.) | 8 bar |
| Üzemi nyomás (min.) | 2 bar |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Max. környezeti hőmérséklet | +50 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Termék típus | Mechanikusan működtetett pneumatikus szelep |
| Termékazonosító | 921665 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 583459 |
| Súly | 196 g |
Sűrített levegő szelepekkel pontosan szabályozhatja a pneumatikai rendszerekben áramló levegő mennyiségét és nyomását. Norgren, Bürkert és AZ Pneumatik márkák széles választékából megtalálható mechanikusan működtetett szelepek, amelyek tökéletesen illeszkednek a különböző automatizációs feladatokhoz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.