Sűrített levegő szelepek
Norgren Levegővezerélésű szelep V07-200-NNLG Ház anyaga Cink öntvény Tömítőanyag NBR 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren Levegővezerélésű szelep V07-200-NNLG Ház anyaga Cink öntvény Tömítőanyag NBR 1 db
Termékazonosító: 921719
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 31 990 Ft/db)
31 990 Ft
| Üzemi hőmérséklet | +65 °C (max) |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet (max.) | +65 °C |
| Gyártói szám | V07-200-NNLG |
| Ház anyaga | Cink öntvény |
| Csatlakozó | G 1/4 |
| Tömítőanyag | NBR |
| Súly | 0.13 kg |
| Termék típus | Levegővezerélésű szelep |
| Termékazonosító | 921719 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 583190 |
| Súly | 148 g |
Sűrített levegő szelepekkel pontosan szabályozhatja a pneumatikai rendszerekben áramló levegő mennyiségét és nyomását. Norgren, Bürkert és AZ Pneumatik márkák széles választékából megtalálható mechanikusan működtetett szelepek, amelyek tökéletesen illeszkednek a különböző automatizációs feladatokhoz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.