Norgren Sűrített levegő tömlő PU2-0010025C Poliuretán Átlátszó Belső Ø: 7.5 mm 9 bar méteráru
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren Sűrített levegő tömlő PU2-0010025C Poliuretán Átlátszó Belső Ø: 7.5 mm 9 bar méteráru
Termékazonosító: 921785
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 890 Ft/db)
1 890 Ft
| Szín | Átlátszó |
|---|---|
| Gyártói szám | PU2-0010025C |
| Tartalom | méteráru |
| Belső Ø | 7.5 mm |
| Anyag | Poliuretán |
| Működtető eszköz | Sűrített levegő |
| Külső Ø | 10 mm |
| Üzemi nyomás (max.) | 9 bar |
| Hőmérséklet (max.) | 60 °C |
| Termék típus | Sűrített levegő tömlő |
| Termékazonosító | 921785 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 582872 |
| Súly | 50.5 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.