Norgren 160236838 Szűkítő csap Belső menet 3/8 Külső menet 3/4 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren 160236838 Szűkítő csap Belső menet 3/8 Külső menet 3/4 1 db
Termékazonosító: 921856
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 790 Ft/db)
1 790 Ft
| Gyártói szám | 160236838 |
|---|---|
| Külső menet | 3/4" |
| Belső menet | 3/8" |
| Termék típus | Szűkítő csap |
| Termékazonosító | 921856 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 582544 |
| Súly | 60 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.