Sűrített levegő-csökkentő-összekötők
Norgren D00601000 Szűkítő csap Cső átmérő 10 mm 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren D00601000 Szűkítő csap Cső átmérő 10 mm 1 db
Termékazonosító: 921872
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
| Üzemi médium | Sűrített levegő, folyadékok, az NSF (51 és 61), a WRAS és az SKZert szerint tanúsított folyadékokhoz az élelmiszeriparban |
|---|---|
| Anyag | Alap test: acetál · Tömítés és O-gyűrűk: NBR · Kioldó és visszatartó gyűrű: acetál · Kézi gyűrű: rozsdamentes acél |
| Gyártói szám | D00601000 |
| Készülékhőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Készülékhőmérséklet (max.) | +65 °C |
| Max. üzemi nyomás | 12 bar |
| Cső Ø | 10 mm |
| Termék típus | Szűkítő csap |
| Termékazonosító | 921872 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 582453 |
| Súly | 15 g |
A sűrített levegő-csökkentő-összekötők segítségével pontosan szabályozhatja a pneumatikus rendszerekben a légnyomást. A Norgren márkájú termékek széles választéka garantálja, hogy megtalálhatja a megfelelő szűkítő csapot vagy niplit a 1/4"-es és 1/2"-es menetes csatlakozásokhoz. A minőségi anyagok és preciz kialakítás révén hosszú élettartamú és megbízható működésre számíthat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.