Sűrített levegő-csökkentő-összekötők
Norgren 160222818 Szűkítő csap Belső menet 1/4, 1/8 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren 160222818 Szűkítő csap Belső menet 1/4, 1/8 1 db
Termékazonosító: 920997
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 865 Ft/db)
865 Ft
| Üzemi médium | Sűrített levegő vagy bármely más folyadék, ami kompatibilis az anyagokkal. |
|---|---|
| Anyag | Nikkelezett sárgaréz |
| Gyártói szám | 160222818 |
| Belső menet | 1/4" |
| Belső menet | 1/8" |
| Termék típus | Szűkítő csap |
| Termékazonosító | 920997 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 582203 |
| Súly | 16 g |
A sűrített levegő-csökkentő-összekötők segítségével pontosan szabályozhatja a pneumatikus rendszerekben a légnyomást. A Norgren márkájú termékek széles választéka garantálja, hogy megtalálhatja a megfelelő szűkítő csapot vagy niplit a 1/4"-es és 1/2"-es menetes csatlakozásokhoz. A minőségi anyagok és preciz kialakítás révén hosszú élettartamú és megbízható működésre számíthat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.